Барометр Мобілізація в Україні: оглядач вказав на серйозну проблему

Мобілізація в Україні: оглядач вказав на серйозну проблему

Просмотров: 406
20 Листопада 2023, 11:34

В Україні триває мобілізація 2023 року, і є серйозна проблема у цьому процесі.

Мобілізація в Україні: оглядач вказав на серйозну проблему

Іноді територіальні центри комплектування та соціальної підтримки відправляють до зони бойових дій людей, які не хочуть воювати, і таким чином підставляють українських воїнів, розповів військово-політичний оглядач Олександр Коваленко в  інтерв’ю  ТСН.ua.

Експерт зазначив, що у нас є проросійськи налаштовані громадяни, які зроблять усе, щоб не захищати Україну та нашкодити Збройним силам нашої держави. Він наголосив, що таких людей треба відсівати одразу і не мобілізувати.

“… Їх не треба взагалі ніяк мобілізувати, тому що це загроза для того підрозділу, в якому ця людина перебуватиме. Це має бути досить серйозний морально-психологічний відбір. Але хто в ТЦК це робить?” – зазначив співрозмовник.

На думку експерта, також не можна відправляти на фронт людей, які не хочуть воювати.

“Ну ось, приклад, якщо підходять представники ТЦК до людини на вулиці і вручають повістку. Ця людина намагається втекти чи чинить опір. Який сенс її вже мобілізувати? Просто психологічно. Що ви робите? Ви що самі не розумієте… Вам треба зробити план , галочку поставити? Окей. А кого ви відправляєте в зону бойових дій до фактично ваших же побратимів? Коваленко.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]