Барометр В Южноукраїнську відкрили клас безпеки

В Южноукраїнську відкрили клас безпеки

Просмотров: 3568
20 Листопада 2023, 11:31

На базі Южноукраїнського ліцею №2 відкрили «Клас безпеки», оснащений всіма необхідними засобами, інструментами, довідковими матеріалами, які допоможуть підготувати учнів до неочікуваних ситуацій, а також навчити їх самозахисту та швидкої реакції.

На відкритті класу безпеки були присутні заступник міського голови Сергій ГОРНОСТАЙ, заступник начальника Вознесенського районного управління ДСНС Дмитро ПЕТРЕНКО, заступник начальника управління освіти імені Бориса Грінченка Олег ПУЗИР, провідний інспектор Вознесенського районного управління ДСНС Тетяна СЕРДЮК.

До присутніх з вітальним словом звернувся Сергій ГОРНОСТАЙ, який наголосив на необідності таких класів і що міська рада сприятиме відкриттю їх у кожному закладі загальної середньої освіти громади. Дмитро ПЕТРЕНКО пообіцяв, що їх організація буде всіляко підтримувати дану ініціативу та намагатися забезпечувати класи безпеки необхідними матеріалами.

Маємо надію, що клас безпеки допоможе учням зберегти своє здоров’я та навчить їх самостійних дій в небезпечних ситуаціях, стане місцем, де кожен зможе вчитися, досліджувати та розвиватися в кращій версії самих себе.

На кінець данного заходу представники ДСНС провели перший урок безпеки з учнями 3-х класів Южноукраїнського ліцею №2. Україна сьогодні переживає складні часи – війну, тому основне завдання нашої країни – це збереження головної цінності – її громадян, їхнього здоров’я та життя.

За рекомендацією Міністерства освіти і науки, підтримки місцевої влади, депутатів міської ради та з метою навчання правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомлення з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування в учнів навичок надання домедичної допомоги

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]