Барометр «30 кілометрів від Херсона»: полковник армії Естонії оцінив поступ ЗСУ

«30 кілометрів від Херсона»: полковник армії Естонії оцінив поступ ЗСУ

Просмотров: 319
20 Листопада 2023, 09:01

Збройні сили України продовжують операції на лівому березі Херсонщини, змушуючи росіян залишати свої позиції. За словами заступника голови оперативного підрозділу штабу армії Естонії полковника Янно Мярка, протягом місяця ЗСУ успішно розширили плацдарми на лівому березі Дніпра.

«30 кілометрів від Херсона»: полковник армії Естонії оцінив поступ ЗСУ

Про це пише ERR.ee.

«На сьогодні це близько 30 кілометрів на північний схід від Херсона, два-три кілометри через Дніпро та до чотирьох кілометрів через Дніпро, за 15 кілометрів на південний схід від Херсона», – сказав він.

Він також додав, що головна мета операції Сил оборони України – це змусити окупаційні сили Росії відступити на відстань, достатню для того, щоб їхні артилерійські системи більше не могли досягати Херсона та прилеглих населених пунктів.

«Ефективна дальність вогню 152-мм артсистем, які переважно використовуються російськими військами, становить 25 кілометрів», – пояснив полковник.

Війська РФ роблять значні зусилля, щоб не допустити розширення плацдармів ЗСУ на лівому березі річки Дніпро та перекидання туди додаткових сил. За словами заступника голови оперативного підрозділу штабу армії Естонії полковника Янно Мярка, росіяни зазнали дуже великих втрат на цьому напрямку.

«Втрати за чотири тижні (на цій ділянці, – прим. ред.) оцінюються приблизно у 3500 російських солдатів, як пораненими, так і вбитими. Це змусило російське командування перекинути в цей район частини з інших фронтів», – сказав полковник.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]