Барометр Керівника Samsung можуть ув’язнити за шахрайство та маніпулювання акціями

Керівника Samsung можуть ув’язнити за шахрайство та маніпулювання акціями

Просмотров: 367
17 Листопада 2023, 10:09

Прокуратура Південної Кореї вимагає увʼязнити на пʼять років керівника Samsung Джея Й. Лі за звинуваченнями в бухгалтерському шахрайстві та маніпулюванні цінами на акції.

Про це повідомляє Reuters.

Прокурори стверджують, що участь керівників у злитті дочірніх компаній Samsung C&T і Cheil Industries вартістю 8 млрд дол у 2015 році включала маніпуляції з цінами на акції та інші правопорушення, які допомогли їм отримати вигоду коштом міноритарних інвесторів.

Лі та керівники компанії заперечують наявність правопорушень, стверджуючи, що процеси злиття та бухгалтерського обліку, до яких виникли претензії у прокурорів, були частиною нормальної управлінської діяльності.

Слухання є останнім засіданням суду нижчої інстанції перед винесенням рішення, яке очікується протягом декількох місяців, що завершить судовий процес, який тривав три роки.

“В залежності від вироку, Лі буде легше або важче формувати майбутнє Samsung Electronics та її дочірніх компаній. Виправдувальний вирок дав би йому більше простору для прийняття важливих стратегічних рішень, особливо у сфері злиття і поглинання”, – йдеться в повідомленні. 

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]