Барометр “Шахтар” зазнав розгромної поразки на старті Юнацької ліги УЄФА

“Шахтар” зазнав розгромної поразки на старті Юнацької ліги УЄФА

Просмотров: 272
19 Вересня 2023, 16:40

Команда “гірників” U-19 без шансів поступилися одноліткам з “Порту”. Донецький “Шахтар” розгромно програв “Порту” в матчі першого туру групового етапу Юнацької ліги УЄФА – 1:4.

Через повномасштабне вторгнення російських окупантів до України номінально домашня для “гірників” зустріч відбулася на стадіоні “Едмунд-Пламбек” у німецькому місті Нордерштедт

Ще в першому таймі “помаранчево-чорні” пропустили тричі – дубль оформив Родріго Мора, ще один гол забив Хорхе Мейрелеш.

На початку другої половини поєдинку Уссумане Джало відправив четвертий м’яч у ворота донеччан. “Шахтар” зумів відповісти лише голом престижу, який на 90+3-й хвилині забив Олег Пушкарьов.

В іншому матчі сартового туру групи Н зіграють юнацькі команди “Барселони” та “Антверпена”. Ця зустріч відбудеться 19 вересня о 17:00 за київським часом.

У наступному турі Юнацької ліги УЄФА “Шахтар” 4 жовтня зіграє з “Антверпеном”, а Порту прийматиме “Барселону”.

Нагадаємо, сьогодні ввечері свій матч 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів проти “Порту” зіграє основна команда “Шахтаря”. Поєдинок на арені “Фолькспаркштадіон” у німецькому Гамбурзі розпочнеться о 22:00 за київським часом.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.