Барометр В Южноукраїнську відбулося засідання комунальників

В Южноукраїнську відбулося засідання комунальників

Просмотров: 307
19 Вересня 2023, 15:53

19 вересня перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олексій Майборода провів засідання щотижневої наради з питань житлово-комунального господарства у якій взяли участь начальники управлінь, відділів, керівники комунальних підприємств, старости Іванівського та Костянтинівського старостинських округів.

Керівники доповіли про напрацювання за тиждень, озвучили плани на прийдешній. Так, завершується підготовка до опалювального сезону, ведуться роботи по прибиранню міста, облагородження клумб, проводяться поточні роботи щодо усунення поривів водопроводу, здійснено підключення водопровідної системи Іванівського сільського клубу, завершується капітальний ремонт ліфтів по вулиці Європейській, 34, завершено капітальний ремонт ГВП по 2-4 мікрорайонах, залишились роботи з вивезення побутового сміття з території об’єкту, на завершальному етапі й капітальний ремонт ТРП-4. Крім того по вулиці Європейській проведено нанесення дорожньої розмітки, продовжується виконання встановлення знаків.

 Представники медичних закладів громади зазначили, що збільшилось число скарг на ОРВ та інші застудні захворювання, особливо серед дітей.

Присутня на нараді заступниця міського голови Марія Дроздова акцентувала увагу присутніх на необхідності приведення в належний стан Пунктів незламності, адже не відомо які умови в нинішній ситуації у країні, очікують на людей в холодну пору.

Наприкінці наради головуючий надав ряд доручень керівникам комунальних підприємств.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]