Барометр Удар по Костянтинівці: СтратКом ЗСУ закликає дочекатися розслідування

Удар по Костянтинівці: СтратКом ЗСУ закликає дочекатися розслідування

Просмотров: 286
19 Вересня 2023, 15:31

В Управлінні стратегічних комунікацій апарату головнокомандувача ЗСУ закликають дочекатися результатів офіційного розслідування за фактом ракетного удару по ринку в Костянтинівці Донецької області 6 вересня, внаслідок якого загинули 16 людей.

Саме так Стратком ЗСУ відреагував на статтю NYT про те, що удар по Костянтинівці був “трагічним нещасним випадком”, до якого призвело падіння нібито української ракети, а не російський обстріл.”З метою з’ясування обставин ракетного удару – СБУ 6 вересня розпочала кримінальне провадження за ст. 438 Порушення законів та звичаїв війни. Наразі триває офіційне розслідування. До його завершення, згідно із законом, коментування будь-яких деталей щодо інциденту забороняється і є недоцільним” , – зазначили у Страткомі ЗСУ, додавши, що будь-якими коментарями чи припущеннями “можуть скористатися і обов’язково скористаються російські пропагандисти”.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]