Барометр Увага! Пільгове харчування для дітей-учасників бойових дій в Южноукраїнську

Увага! Пільгове харчування для дітей-учасників бойових дій в Южноукраїнську

Просмотров: 1130
19 Вересня 2023, 14:12

Надання пільгового харчування в закладах освіти для дітей-учасників бойових дій в Южноукраїнській громаді – це важливий крок у забезпеченні їхнього добробуту та нормального фізичного розвитку.

18 вересня 2023 року за ініціативою заступника міського голови Сергія Горностая внесено зміни до рішення виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 23.12.2022 № 380 «Про організацію харчування дітей в закладах освіти комунальної власності Южноукраїнської міської територіальної громади у 2023 році», а саме: для мешканців Южноукраїнської міської територіальної громади розширено перелік документів, які необхідно надати до закладу освіти (ліцеї, гімназії, дошкільні заклади) для отримання безкоштовного харчування.

– «У багатьох наших хлопців та дівчат військових наразі немає на руках посвідчення УБД, оскільки є нюанси в ТЦК (військоматах). Тому ініціатива полягала в тому, щоб достатньо було довідки аби діти наших захисників безкоштовно харчувались. Вдячний Юлії Зруйнованій за співпрацю», – сказав Сергій Горностай.

Так, дітям, батьки або один із батьків яких є учасниками бойових дій та брали участь у виконанні бойових завдань, дій чи збройних конфліктах у складі військових підрозділів, з’єднань, об’єднань всіх видів і родів військ Збройних Сил діючої армії окрім копії посвідчення учасника бойових дій може бути надана довідка про безпосередню участь особи у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави, форма якої затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2023 р. № 887.

Особлива увага дітям, один із батьків яких є (були) військовослужбовцем Збройних Сил України або Національної гвардії України та загинули або пропали безвісти чи перебувають у полоні. Зважаючи на тривалий період оформлення посвідчення членів сім’ї загиблого, іншого документа, що підтверджує зазначені обставини може бути для отримання пільгового харчування наданий документ (довідка, лист, тощо), який підтверджує факт загибелі чи зникнення безвісти військовослужбовця, виданого територіальним центром комплектування та соціальної підтримки або відповідної інформації, отриманої від Національного інформаційного бюро Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Дітям, один із батьків яких є військовослужбовцем Збройних Сил України, Національної гвардії України та отримав поранення при безпосередній участі військовослужбовця у бойових діях, під час захисту Батьківщини пільга надається на підставі довідки про обставини травми (поранення, контузії, каліцтва))» відповідно до Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України, затвердженої наказом Міністерства оборони України від 14.08.2008 №402, що є подальшому слугує підставою для надання статусу учасника бойових дій.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]