Барометр Пішов з життя перший голова Южноукраїнського міського суду

Пішов з життя перший голова Южноукраїнського міського суду

Просмотров: 975
18 Вересня 2023, 16:32

17 вересня 2023 року, на 79 році життя, пішов з життя перший голова Южноукраїнського міського суду, суддя у відставці Литвин Василь Прокопович.

Коли хтось з близьких, друзів, колег або знайомих покидає цей світ, хочеться вшанувати його пам’ять, висловити своє співчуття родині та поділитися своїми спогадами про нього.

З перших днів заснування до січня 2006 року Василь Прокопович очолював Южноукраїнський міський суд.

Суддя зі стажем роботи понад 30 років, за весь час трудової суддівської діяльності за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий внесок у забезпечення захисту прав, свобод та законних інтересів громадян, юридичних осіб, захист інтересів держави, з нагоди професійних та державних свят неодноразово заохочувався грошовими преміями, подяками та грамотами.

Указом Президента України від 15 грудня 2004 року, йому було присвоєно почесне звання “Заслужений юрист України”.

З нагоди відзначення 30-ї річниці утворення Южноукраїнського міського суду Миколаївської області, відзначений Нагрудним знаком Державної судової адміністрації України.

Голова суду Олександр Савін, судді та колектив Южноукраїнського міського суду висловлюють щирі співчуття рідним і близьким Василя Прокоповича.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]