Барометр Генсек НАТО закликав готуватися до тривалої війни в Україні

Генсек НАТО закликав готуватися до тривалої війни в Україні

Просмотров: 370
17 Вересня 2023, 12:41

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг вважає, що повномасштабна війна Росії проти України триватиме довго і до цього потрібно бути готовими. Про це Столтенберг заявив 17 вересня в інтерв’ю Spiegel.

Генсек НАТО закликав готуватися до тривалої війни в Україні

За словами генсека НАТО, більшість війн продовжуються довше, ніж очікувалося, коли вони розпочиналися, і саме тому Альянс має готуватися до тривалої війни в Україні.

«Ми прагнемо швидкого світу. У той же час, ми повинні усвідомлювати, що якщо президент Зеленський та українці перестануть воювати – їхня країна перестане існувати. Якщо президент Путін і Росія складуть зброю, ми матимемо мир», – додав він.

Столтенберг наголосив, що після завершення війни Україна має отримати гарантії безпеки, щоб російська агресія проти неї не повторилася.

«Мирна угода не повинна служити для Росії перепочинком, щоб вона потім знову напала. Ми не можемо більше дозволити Росії ставити під загрозу безпеку у Європі. Немає жодних сумнівів, що Україна, зрештою, матиме НАТО», – зазначив генсек.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]