Барометр Ердоган офіційно призначив нового посла в Україні

Ердоган офіційно призначив нового посла в Україні

Просмотров: 269
14 Вересня 2023, 18:02

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган офіційно призначив нового посла в Україні. Ним став Мустафа Левент Більген.

Про це йдеться в указі Ердогана, який опублікований в ”Офіційному віснику”.

“Мустафу Левента Більгена призначити послом в Україні”,  — йдеться в документі.

Варто зазначити, що про кандидатуру нового посла турецькі ЗМІ повідомляли ще у червні цього року, тепер його офіційно призначено на цю посаду.

Відповідно до виданого сьогодні указу також було призначено нових послів Туреччини у Польщі, Марокко, Бурунді та Росії. Відомо, що новим послом у Польщі став заступник генерального директора з багатосторонніх економічних питань Рауф Альп Денкташ.

Що відомо про посла Турецької Республіки в Україні

Посол Мустафа Левент Білген здобув ступінь бакалавра в США на факультеті менеджменту Університету Джорджа Мейсона в галузі ділового адміністрування. Також він отримав ступінь магістра в галузі міжнародного бізнесу і транзакцій на факультеті гуманітарних і соціальних наук того ж університету.

Білген почав працювати в Міністерстві закордонних справ Туреччини з 1995 року. У 2007-2009 роках був спеціальним радником Генерального секретаря Ради національної безпеки Тахсіна Бурджуоглу, у 2009-2011 роках був генеральним консулом-засновником у Торонто.

З 2011 до 2014 року був генеральним консулом у Нью-Йорку, а з грудня 2014 року до 1 жовтня 2016 року – обіймав посаду посла в Абу-Дабі. З 2017 року він є радником Державного департаменту Туреччини. З 2018 по 2019 рік він був радником декомунізаційної комісії Палати представників із закордонних справ.

Нагадаємо, 8 серпня, президент Угорщини Каталін Новак погодила нового посла України в Будапешті. Ним став військовослужбовець Федір Шандор.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]