Барометр У Києві відкрили водійські курси для жінок, які опинилися у складних життєвих обставинах через війну

У Києві відкрили водійські курси для жінок, які опинилися у складних життєвих обставинах через війну

Просмотров: 118
14 Вересня 2023, 15:46

У Києві відкрили перші в Україні водійські курси категорії В для жінок, які опинилися в складних життєвих обставинах через повномасштабне вторгнення РФ.  

У пілотному проєкті “Права розширюють можливості” бере участь 15 жінок, повідомила заступниця голови Київської міської державної адміністрації Марина Хонда. 

Проєкт створений для жінок, які не мають водійського посвідчення, втім хочуть його отримати з метою підвищення економічної спроможності. 

“Через війну вони вимушені були переїхати з рідних міст та починати все з нуля. Втратили житло, роботу та постійні джерела доходу. Самостійно виховують дітей з інвалідністю, пережили окупацію, мають скрутне фінансове становище”, – зазначила Марина Хонда. 

Вона додала, що в пілотному проєкті беруть участь 15 жінок. Навчання також передбачає 5 інклюзивних місць для жінок з інвалідністю. 

За словами заступниці голови КМДА, первинним етапом відбору учасниць став аналіз анкет, фінальним – особистісні інтерв’ю. 

“Від моменту оголошення конкурсу за три дні організатори отримали близько двох тисяч заявок”, – додала Марина Хонда. 

Курси складаються з теоретичної та практичної частин. Очікується, що до кінця цього року учасниці отримають водійське посвідчення категорії В. 

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]