Барометр Сьогодні в Україні відзначають День танкових військ: Незамінна потужна сила, що здатна зупиняти ворога

Сьогодні в Україні відзначають День танкових військ: Незамінна потужна сила, що здатна зупиняти ворога

Просмотров: 119
14 Вересня 2023, 12:53

14 вересня в Україні відзначають День танкових військ.

Глава держави оприлюднив привітання у Telegram.

“Сьогодні день наших танкових військ. На відзначення саме української перемоги. Торік цими днями завершилася Харківська наступальна операція. Саме танкові підрозділи були одними з військ в основі ударного кулака ОСУВ “Хортиця”. Українські танкісти подолали переважальну кількість бойових машин окупантів, знищили багато іншої ворожої техніки й затрофеїли 77 російських танків. Саме 14 вересня після стабілізаційних заходів був піднятий український прапор у звільненому Ізюмі.

І тому саме 14 вересня Україна завжди відзначатиме професійну силу наших воїнів-танкістів. Зараз танкові війська, як і завжди, сміливо й потужно захищають нашу державу, знищують окупантів і доводять, що українська сила нездоланна. Дякую за вашу відвагу й непереможний характер”,- зазначив президент.

Командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв наголосив, що танкові підрозділи є незамінною потужною силою, що здатна зупиняти ворога та долати його спротив.

“Ми пишаємося героїчними вчинками воїнів-танкістів і схиляємо голови перед тими, хто віддав своє життя за волю та свободу українців.

Шановні воїни-танкісти! Щиро бажаю Вам скорішого повернення до рідних домівок. Нехай сонце Перемоги осяє нам шлях до благословенного майбутнього у процвітаючій країні”, – додав він. 

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]