Барометр Україна отримає ще 40 бойових машин піхоти Marder

Україна отримає ще 40 бойових машин піхоти Marder

Просмотров: 345
11 Вересня 2023, 11:54

Федеральний уряд Німеччини доручив компанії Rheinmetall поставити в Україну ще 40 бойових машин піхоти Marder. Замовлення було розміщено у серпні 2023 року, його вартість сягає десятків мільйонів євро.

Україна отримає ще 40 бойових машин піхоти Marder

Про це повідомляє концерн Rheinmetall.

«Робота Rheinmetall над існуючими машинами йде повним ходом, щоб нова партія Marder могла бути поставлена ​​відповідно до контракту у 2023 році», – йдеться у повідомленні.

Завдяки цьому замовленню загальна кількість машин Marder, які Rheinmetall поставить в Україну, збільшиться до 80.

У березні 2023 року компанія вже виготовила перші 20 бронетранспортерів для України на замовлення федерального уряду. Ще 20 бронетранспортерів від Rheinmetall було прийнято в експлуатацію у червні 2023 року та нещодавно доставлено в Україну.

Бронетранспортери є модернізованими Marder 1A3, які Rheinmetall раніше прийняла зі складу Бундесверу. Ще навесні 2022 року компанія за свій рахунок розпочала модернізацію бронетранспортерів до негайної бойової готовності.

Роботи над бойовою машиною піхоти Marder зараз ведуться на підприємствах Rheinmetall в Унтерлюс і Касселі. На місяць може постачатись до десяти бронетранспортерів.

Бойова машина піхоти Marder, розроблена для Бундесверу, й досі використовується там, є однією з найперевіреніших систем озброєння такого типу у світі. За час експлуатації машина кілька разів модернізувалася та покращувалася за бойовими характеристиками.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]