Барометр Росіянам заборонили в’їжджати до ЄС на авто

Росіянам заборонили в’їжджати до ЄС на авто

Просмотров: 335
11 Вересня 2023, 09:55

У Єврокомісії підтвердили трактування санаційного законодавства, згідно з яким у росіян, які в’їжджають до ЄС, можуть відібрати авто, смартфон, ноутбук та інші цінні речі.

Росіянам заборонили в'їжджати до ЄС на авто

Про це йдеться в опублікованому  роз’ясненні .

У документі зокрема йдеться, що якщо росіяни в’їжджають на власному автотранспорті, то за нормативами ЄС це вважатиметься нелегальним імпортом. Відповідно, такий транспорт буде конфіскований незалежно від того, з якими цілями і на який термін ввозиться транспортний засіб.Крім цього, у громадян РФ можуть вилучити косметику, зубну пасту, туалетний папір, валізи, ноутбуки та мобільні телефони.

Жителям Росії, які бажають в’їхати до ЄС, заборонено ввозити косметику, валізи, сумки, рюкзаки, гаманці, ряд предметів одягу, ноутбуки, фотоапарати, мобільні телефони, вироби зі шкіри та хутра, напівдорогоцінне та дорогоцінне каміння. Водночас, заборона не поширюється на золоті прикраси для особистого користування фізичними особами, які подорожують до ЄС.

На запитання, чи можуть громадяни РФ тимчасово, наприклад, з туристичною метою привозити з собою в ЄС особисті речі та транспортні засоби, які перебувають у списку санкцій, у Єврокомісії відповіли негативно.Єврокомісія нагадала, що мета санкцій – значне ослаблення російської економіки та позбавлення РФ найважливіших ринків для її продукції та суттєве обмеження можливостей вести війну. Тому будь-яка інша інтерпретація санкційного законодавства позбавила б ці заборони їхнього сенсу та створила значні можливості для їхнього обходу, вважає відомство.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]