Барометр В Україні розробили для ЗСУ новий FPV-дрон

В Україні розробили для ЗСУ новий FPV-дрон

Просмотров: 346
11 Вересня 2023, 10:35

В Україні допустили до експлуатації в армії вітчизняний ударний FPV-дрон KH-S7, призначений для ураження різноманітних рухомих та стаціонарних наземних цілей, повідомляє Армія.

В Україні розробили для ЗСУ новий FPV-дрон

Наголошується, що дрон почали розробляти з літа минулого року. У команді зібралися однодумці, серед яких інженери та військові, які раніше цікавилися та роками займалися БПЛА як хобі.

Заявлено, що FPV-дрон KH-S7 несе штатно корисну вагу в 1 кілограм на відстань 7 км, потужності вистачає і на більшу, але є багато умов. За словами розробників вітчизняного БПЛА, максимально KH-S7 українські військові застосовували на відстані 9,5 км.

Безпілотник цифровий, дає FullHD якість зображення та допомагає проводити дорозвідку під час місії.

«Ми зробили основний акцент на його надійності та потужності, використовуючи тільки топові запчастини і системи. Усі складові тут від найкращих виробників світу, з якими у нас прямі контракти. Тож наш дрон – це справді «робоча конячка», – розповів представник виробника Вадим.

Він зазначив, що їхня компанія отримувала допуск до експлуатації за прискореною процедурою. За його словами, для досвідчених операторів FPV-дрон є дуже легким в управлінні.

Виробник зараз займається масштабуванням випуску FPV-дронів KH-S7 для задоволення потреб української армії. Також триває процес реєстрації наступної розробки – дрону KH-S10, для перенесення до 3 кг ваги та виконання універсальної ролі ударного та бомберного типу в одному апараті.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]