Барометр У Бельгії медики під час евтаназії додушили пацієнтку подушкою

У Бельгії медики під час евтаназії додушили пацієнтку подушкою

Просмотров: 799
10 Вересня 2023, 14:33

У Бельгії під час евтаназії пацієнтки стався кричущий випадок. Невиліковно хвору 36-річну жінку медики просто задушили подушкою після того, як дали їй недостатньо смертельних ліків. Про це повідомляє Gość Niedzielny.

У Бельгії медики під час евтаназії додушили пацієнтку подушкою

Інцидент стався у місті Упеї на сході Бельгії. 36-річна жінка вирішила зробити евтаназію після того, як дізналася, що в неї онкологія. Коли здоров’я бельгійки стало критичним, жінка вирішила пройти процедуру. Вона проходила в її ж будинку, при чому чоловік і донька жінки не захотіли стати свідками її смерті, тому пішли з дому.

Пацієнтку супроводжували лікар та дві медсестри. Процедура не вдалася, жінка отримала недостатню кількість смертоносних препаратів і все ще дихала, тож медики вирішили завершити почате, скориставшись подушкою.

Лікарі хотіли приховати цей факт, проте родич однієї з медсестер, дізнавшись про подробиці, повідомив у прокуратуру. Потім судмедексперт підтвердив наявність на тілі жінки слідів задушення. Сім’я жінки подала проти лікарів цивільний позов.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]