Барометр Навколо ЗАЕС зросла військова активність, – МАГАТЕ

Навколо ЗАЕС зросла військова активність, – МАГАТЕ

Просмотров: 581
9 Вересня 2023, 11:06

Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) передбачає посилення військової активності в районі Запорізької атомної електростанції та вказує на численні вибухи навколо неї протягом останнього тижня.

Навколо ЗАЕС зросла військова активність, - МАГАТЕ

Про це у п’ятницю, 8 вересня, йдеться у заяві гендиректора МАГАТЕ Рафаеля Гроссі,  повідомляє  сайт агентства.

“Експерти МАГАТЕ, які працюють на Запорізькій атомній електростанції, повідомили, що протягом останнього тижня чули численні вибухи. Це свідчить про можливу ознаку посилення військової активності в регіоні, яка також може становити потенційну загрозу ядерній безпеці та безпеці на місці”, – заявив Гроссі.

За його словами, починаючи з минулої суботи, 2 вересня, команда МАГАТЕ чула близько двох десятків вибухів протягом трьох днів, а потім ще кілька останніх днів.

“Звіти, які я отримую від наших експертів, свідчать про те, що вибухи сталися на певній відстані від Запорізької атомної електростанції. Проте я, як і раніше, глибоко стурбований можливими небезпеками, з якими стикається станція в цей час підвищеної військової напруги. регіоні.

Що б не сталося в зоні конфлікту, де б вона не знаходилася, від ядерної аварії постраждають усі, і я закликаю вжити всіх необхідних заходів, щоб цього не сталося”, – сказав гендиректор МАГАТЕ.

Він повідомив, що у сусідньому Енергодарі було зафіксовано вибухи безпілотників.

Гроссі зазначив, що на станції експерти МАГАТЕ спостерігають подальшу наявність мін між огорожами по периметру. Крім того, окупанти досі не надали доступу до дахів реакторних установок 1, 2, 5 та 6 енергоблоків.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]