Барометр Щоб перерізати «сухопутний коридор» у Крим, ЗСУ потрібно пройти ще 15 кілометрів, – експерт

Щоб перерізати «сухопутний коридор» у Крим, ЗСУ потрібно пройти ще 15 кілометрів, – експерт

Просмотров: 591
7 Вересня 2023, 16:24

Щоб перерізати російську логістику на окупованому півдні України та розірвати «сухопутний коридор» у Крим, українській армії буде достатньо пройти вперед ще 10-15 кілометрів.

Щоб перерізати «сухопутний коридор» у Крим, ЗСУ потрібно пройти ще 15 кілометрів, – експерт

Про це заявив старший науковий співробітник Центру аналізу європейської політики Ян Калберг у коментарі ABC News.

Він зазначив, що, незважаючи на всі труднощі, українські війська поступово наближаються до критично важливих логістичних ліній окупантів на півдні. Якщо ЗСУ продовжуватимуть просуватися вперед, це почне впливати на забезпечення окупованого Криму, вважає експерт.

За його словами, якщо українська армія зможе пройти ще 10-15 км на південь від уже деокупованого села Роботине на Запоріжжі, для порушення російської логістики цього може бути достатньо.

«Вам насправді не потрібно діставатися аж до Мелітополя, щоб мати значний вплив. Вам не потрібно діставатися берегів Азовського моря, щоб логістика почала руйнуватися на російській стороні», – каже експерт.

Він підкреслив, що значна частка російської тилової логістики тримається не на військових транспортних підрозділах, а на звичайних комерційних перевізниках з цивільними вантажівками великої місткості.

«Якщо вони опиняться під загрозою безперервного артилерійського обстрілу автомагістралей та блокпостів, цивільна частина, якщо її не змусять працювати далі, почне відступати», – каже Калберг.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]