Барометр У Миколаєві хочуть отримати дозвіл зносити будинки з «мовчазної згоди» мешканців

У Миколаєві хочуть отримати дозвіл зносити будинки з «мовчазної згоди» мешканців

Просмотров: 489
4 Вересня 2023, 14:45

Чиновники у Миколаєві опрацьовують варіанти, за яких зможуть зносити зруйновані російськими ракетами будинки «з мовчазної згоди» мешканців.

У Миколаєві хочуть отримати дозвіл зносити будинки з «мовчазної згоди» мешканців

Про це стало відомо в ефірі телеканалу «МАРТ» від першого заступника начальника Департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради Ігоря Набатова.

За його словами, у місті не найкраща ситуація щодо знесення будинків, зруйнованих російськими ракетами — деякі жителі досі активно виступають проти знесення будинку, оскільки бояться, що взагалі залишаться без житла.

– Все більше погоджуються, але залишаються ті, хто проти. Більше того, є ситуації, коли говорити взагалі нема з ким, бо жителі перебувають за кордоном, – повідомив Набатов.

Чиновник також зазначив, що зараз міська влада опрацьовує варіанти з Міністерством, оскільки є певна суперечність: з одного боку є норма Закону, в рамках якої рішення про демонтаж приймає власник, а з іншого — профільна постанова, яка надає право приймати рішення про знесення виконкомом.

Розповів чиновник і про «третій» варіант:

– Також опрацьовується варіант із Міністерством про отримання публічної згоди від власників. Ідея в тому, що буде повідомлення про знесення, і встановлений час, щоб власники могли подати заперечення, а якщо заперечень не надійде, це сприйматиметься мовчазною згодою. Такий варіант використовуватиметься лише у крайньому випадку, якщо ми не зможемо далі нікуди рухатися, – зазначив Набатов.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]