Барометр ЗСУ відпрацювали на півдні: знищили і «око Мордора»

ЗСУ відпрацювали на півдні: знищили і «око Мордора»

Просмотров: 433
4 Вересня 2023, 12:26

На одному із напрямків українські захисники знищили кілька гармат та важливе обладнання, серед якого “око Мордора” – дорогий оптичний комплекс ворога.

ЗСУ відпрацювали на півдні: знищили і «око Мордора»

Як повідомляє прес-служба  Сил оборони півдня , за минулу добу ліквідовано 67 окупантів.

Також знищено дві самохідні артилерійські установки “Міста – С”, дві гармати, два розвідувальні безпілотники і один ударний – типу “Lancet”, чотири одиниці автомобільної техніки та човен. У прес-службі також нагадали, що вчора українські захисники стерли з землі ворожий малорозмірний катер КС-701 “Тунець”.  

Крім того, вчора знищено комплекс відеоспостереження “Муром-М”. Це потужний комплекс для цілодобового автономного відеотепловізійного спостереження, обладнання якого дозволяє розглянути людину на відстані до 10 км, а тепловізор у темряві виявляє автомобіль за 8 км та людей за 4 км. Українці такі комплекси називають “очима Мордора”. 

Загалом оперативна обстановка у зоні відповідальності Сил оборони півдня України залишається стабільно контрольованою.  

Корабельне угруповання ворога зараз розгорнуто у кількості 16 одиниць: 15 – у Чорному морі та один корабель – в Азовському. Наразі ракетоносії в морі на чергуванні відсутні.

“Проте ворог продовжує системну активність тактичної авіації в акваторії Чорного моря у напрямку зміїного, тероризуючи цивільну навігацію”, – зазначають українські військові.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]