Барометр «Трофейний» гелікоптер Мі-8 вже найближчим часом стане на бойове чергування ЗСУ, – ГУР

«Трофейний» гелікоптер Мі-8 вже найближчим часом стане на бойове чергування ЗСУ, – ГУР

Просмотров: 292
4 Вересня 2023, 10:05

Російський гелікоптер Мі-8, перегнаний в Україну під час унікальної операції Головного управління розвідки, вже найближчим часом стане на бойове чергування Повітряних сил ЗСУ.

«Трофейний» гелікоптер Мі-8 вже найближчим часом стане на бойове чергування ЗСУ, - ГУР

Про це повідомляє  Telegram  Головного управління розвідки Міноборони України.

“Український парк бойових гелікоптерів вже найближчим часом поповниться за рахунок “трофейного” Мі-8 АМТШ”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, операція, завдяки якій вдалося отримати цей борт, є найкращим прикладом плідної співпраці Національної поліції (Департамент внутрішньої безпеки) та Головного управління розвідки.

“Багатомісячна спецоперація потребувала залучення найкращих фахівців обох відомств та режиму максимальної таємності. Адже країна-окупант вживає безпрецедентових заходів безпеки щодо недопущення будь-яких контактів своїх авіаторів з “неперевіреними” особами”, – розповіли в ГУР.

Як повідомляється, для початку розвідникам вдалося визначити, що один із військових пілотів Росії не схвалював рішення політичного керівництва країни щодо вирішення повномасштабної війни.

Наступний крок – налагодження безпосереднього контакту із зазначеним військовим. І, зрештою, отримання згоди на продуктивну співпрацю.

Також найважливішим елементом спецоперації, як зазначили у ГУР, стали гарантії безпеки для сім’ї пілота. Його сім’ю вдалося безпечно переправити до України.

Фінал операції – переліт вертольота у вказану точку та передача українським військовим.

“Поки пілот і його родина перебувають в Україні і будують плани на майбутнє. Два інші члени екіпажу вертольота, які не знали про реальні плани пілота, ухвалили рішення не здаватися в полон і загинули відразу після посадки”, – додали у розвідці.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]