Барометр РФ атакувала південь Одеської області кількома групами «шахедів»: що відомо

РФ атакувала південь Одеської області кількома групами «шахедів»: що відомо

Просмотров: 385
4 Вересня 2023, 07:50

Російські окупанти цієї ночі атакували південь Одеської області, зокрема Ізмаїльський район, застосовуючи ударні дрони типу “Шахед”, які запускали у кілька хвиль. У регіоні працювали засоби протиповітряної оборони за ворожими цілями.

РФ атакувала південь Одеської області кількома групами «шахедів»: що відомо

Про це 4 вересня повідомляють командування  Повітряних сил ЗСУ  та голова Одеської обласної військової адміністрації (ОВА)  Олег Кіпер .Такі удари на Одещині тривають уже кілька годин. Так, про загрозу повітряної атаки противника в цьому регіоні військові поінформували о другій годині ночі.

Удари тривали фактично до пів на шосту ранку, коли в Одеській області було оголошено скасування повітряної тривоги.

Під загрозу атаки потрапили Приморське, Ізмаїл та район, Кілійський район – тобто південь Одеської області.

Війська РФ запустили кілька груп ударних БПЛА з акваторії Чорного моря.

Як зазначав близько 04:00 керівник Одеської ОВ Олег Кіпер, ворожа атака ударними дронами тривала годинами. Чиновник закликав мешканців Ізмаїльського району перебувати в укриттях, а також дотримуватись інформтиші, не знімати та не викладати в інтернеті роботу ППО.

Чергові групи ударних БПЛА ворога були також зафіксовані у Кілійському районі – вони рухалися вздовж кордону з Румунією.

Ближче до п’ятої ранку у ВС заявили про нову групу дронів ворога в акваторії Чорного моря – у напрямку південних районів Одеської області.

“Рухаються тим же маршрутом, що й попередні”, – зазначили військові. Крім того, повідомляється про групу ударних дронів у Кілійському районі.

“Ізмаїл – у вашому напрямку ударні БпЛА, ще дещо в Кілійському районі. Ізмаїл – перебуваєте у укриттях!” – закликали військові близько 05:20.

Тим часом, у місцевих пабликах та Telegram-каналах писали про вибухи в Ізмаїльському районі, роботу ППО в регіоні, і повідомляють про збиті цілі противника.

Близько пів на шосту ранку, коли скасували повітряну тривогу в Одеській області, у командуванні Повітряних сил нагадали, що заборонено публікувати роботу ППО, і зазначили, що офіційну інформацію про кількість і типи збитих повітряних цілей буде опубліковано пізніше – після узагальнення даних.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]