Барометр За організацію «виборів» на окупованих територіях України повідомлено про підозру голові російської ЦВК

За організацію «виборів» на окупованих територіях України повідомлено про підозру голові російської ЦВК

Просмотров: 354
1 Вересня 2023, 14:10

СБУ повідомила про підозру голові російського центрвиборчкому, яка готує фейкові вибори у тимчасово окупованих регіонах України. Про це повідомляє пресслужба СБУ.

За організацію «виборів» на окупованих територіях України повідомлено про підозру голові російської ЦВК

«Служба безпеки зібрала доказову базу на голову центральної виборчої комісії РФ Еллу Памфілову, яка організує псевдовибори у тимчасово окупованій частині України. За наявними даними, Кремль планує провести фейковий плебісцит у першій половині вересня цього року. Таким чином Памфілова сприяє вищому військово-політичному керівництву в «легалізації» окупаційного режиму у тимчасово захоплених регіонах нашої держави», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що до злочинної діяльності Памфілова залучила свого заступника Миколу Булаєва та секретарку Наталю Бударину.

«За даними слідства, всі троє посадових осіб виконують завдання кремля щодо створення “зовнішньої” видимості “виборчого процесу” у тимчасово захоплених районах Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей. Для цього організовують там окупаційні “тервиборчкоми”, до складу яких залучають місцевих зрадників та колаборантів», – пише пресслужба СБУ.

Повідомляється також, що наступним завданням фігурантів є повне підроблення результатів псевдовиборів на користь маріонеткових рульових «кандидатів».

«Щоб “намалювати” потрібну кількість “голосів”, керівництво центрвиборчкому РФ використовуватиме свій “досвід” організації фейкових плебісцитів в окупованій частині України в 2022 році. Тоді російська чиновниця разом зі своїми підлеглими проводила незаконні референдуми щодо “приєднання” до РФ захоплених територій на півдні та сході нашої держави», – йдеться у повідомленні.

Всім трьом фігурантам заочно повідомили про підозру в зазіханні на територіальну цілісність та недоторканність України.

«Оскільки фігуранти перебувають за межами України, вживається комплекс заходів щодо їх притягнення до відповідальності. Зловмисникам загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна», – зазначили в СБУ.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]