Барометр «Укренерго» заявляє про новий рекорд електроспоживання – людей закликали економити

«Укренерго» заявляє про новий рекорд електроспоживання – людей закликали економити

Просмотров: 383
30 Серпня 2023, 14:40

Компанія «Укренерго» заявила, що минулої доби, 29 серпня, в Україні зафіксували новий максимум споживання електрики за це літо.

Як повідомляє пресслужба компанії, під час вечірнього максимуму попит на електроенергію на 0,7% перевищив попередній рекордний показник 28 серпня.

«Таке відчутне збільшення споживання створює додаткове навантаження на електростанції. Вони вимушені включати в роботу навіть ті блоки, які мали б бути зупинені для ремонту та підготовки до опалювального періоду. Але їх можливості з виробництва електроенергії зараз обмежені. Причина – всі українські тепло та гідро електростанції зазнали пошкоджень під час масованих терористичних атак росіян восени та взимку», – йдеться у повідомленні.

«Укренерго» зазначає, що через цю ситуацію був незначний імпорт з Європи – з 14:00 до 22:00 була аварійна допомога з енергосистеми Польщі та Румунії в обсязі 2650 МВт·год.

Аварійна допомога є останнім і найдорожчим заходом екстреного реагування для балансування енергосистеми, який не вимагає відключення споживачів, наголошують в компанії.

«Укренерго» вкотре закликає ощадливо споживати електроенергію. Це можна зробити, наприклад, вимкнувши потужні електроприлади або користуватися ними по черзі, користуючись електроприладами вранці або вночі.

Останніми днями Україна триває сильна спека. Це провокує активне використання кондиціонерів, яка є серед затратних по електроенергії приладів.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]