Барометр На Миколаївщині завершено будівництво мосту на автодорозі Благовіщенське-Миколаїв

На Миколаївщині завершено будівництво мосту на автодорозі Благовіщенське-Миколаїв

Просмотров: 834
30 Серпня 2023, 12:12

На Миколаївщині в рамках реконструкції автомобільної дороги Н-24 Благовіщенське-Миколаїв завершено роботи з будівництва моста, який зʼєднує громади Миколаївського та Вознесенського районів області.

Про це пише ЦТС з посиланням на інформацію Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України.

“Потреба в побудові нової споруди виникла через те, що старий міст, зведений ще в 1958 році, востаннє ремонтуватися 35 років тому та перебував у аварійному стані. До того ж він розташовувався на горизонтальній кривій радіусом 100 м, що призводило до великої кількості ДТП”, – йдеться в повідомленні.

Відтак, у межах реконструкції автомобільної дороги Н-24 Благовіщенське-Миколаїв було проведено роботи зі спрямлення дороги й зміни положення й місця моста. Очікували, що наявний міст через річку Гнилий Єланець після завершення робіт просто розберуть, але споруда до цього не достояла: через військову агресію росії міст було зруйновано.

На новому мосту, окрім спрямлення траси з розширенням наявної дороги, додали також смугу на підйом. Новий мостовий перехід має довжину 109 метрів.

“Будівельники виконали роботи з армування і бетонування конструкції мосту, влаштували залізобетонні балки й плити. На підходах до мостової конструкції укріпили насип, основу було посилено бутовим каменем та щебенем різної фракції, влаштовано геотекстиль та георешітку, виконано роботи по стабілізації земляного полотна”, – додали в Агентстві автодоріг.

Окрім цього, влаштовано три шари асфальтобетонного покриття, встановлено сходи, барʼєрне та перильне огородження, облаштовано пішохідні доріжки, зупинку громадського транспорту, влаштовано водовідведення, дорожні знаки, нанесено розмітку. Освітлення моста здійснюватиметься із застосуванням енергоощадних світильників.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]