Барометр До уваги мешканців Южноукраїнської громади

До уваги мешканців Южноукраїнської громади

Просмотров: 1326
29 Серпня 2023, 14:01

Нажаль все частіше комунальному закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади» у своїй роботі доводиться стикатися з проблемами, які виникають між батьками та їх працездатними дітьми. Проблеми, які виникають різного характеру, але найчастіше це те, що діти не хочуть доглядати своїх стареньких батьків.  

Відповідно до ст. 3 Закону України «Про соціальні послуги» одним із принципів надання соціальних послуг є добровільність. Також громадянин має право відмовитися від надання соціальної послуги відповідно до ст. 12 вищезазначеного Закону. Тому без згоди   громадян надавати соціальні послуги примусово не можемо.

Обов’язок повнолітніх дітей піклуватися про своїх непрацездатних батьків закріплений у нормативно-законодавчій базі України. Згідно зі ст. 51 Конституції України повнолітні діти зобов’язані піклуватися про своїх непрацездатних батьків. Відповідно до ст. 202 Сімейного кодексу України повнолітні дочки, сини зобов’язані утримувати батьків, які є непрацездатними і потребують матеріальної та фізичної допомоги.

Територіальний центр звертається до всіх громадян, які мають непрацездатних батьків з проханням допомагати їм, піклуватися та цікавитися їхнім життям.

Адже інколи лише трішечки Вашої уваги робить їх щасливими.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]