Барометр ЗСУ прорвали першу лінію оборони росіян на півдні, – ЗМІ

ЗСУ прорвали першу лінію оборони росіян на півдні, – ЗМІ

Просмотров: 637
25 Серпня 2023, 18:01

Українські війська змогли прорвати першу лінію оборони російських агресорів у Запорізькій області.

Про це у п’ятницю, 25 серпня, повідомив телеканал СNN і сказав голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі в інтерв’ю Almamlakatv.

«З’являється все більше ознак того, що українські війська частково прорвали першу лінію російської оборони на південній лінії фронту в Запорізькій області та йдуть клином у напрямку стратегічно важливого міста Токмак», – йдеться у статті на сайті телеканалу.

Також цитуються деякі російські «військкори», які описують ситуацію як «непривабливу для московських військ на деяких ділянках південного фронту».

Зокрема, один із них заявив, що ЗСУ на півдні наступають на Новопрокопівку (Генштаб ЗСУ вже підтвердив це, – прим. ред.), а також розпочали паралельний наступ у районі Вербового на сході, під сильним артилерійським вогнем на обох напрямках.

Також, як стверджують деякі з «воєнкорів», військам РФ належить утримувати свої позиції щонайменше ще півтора місяці, щоб хоча б спробувати досягти успіху на іншій ділянці фронту і тим самим змінити ситуацію на полі бою.

У свою чергу голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі заявив, що ЗСУ вдалося пройти першу лінію оборони, яку росіяни готували кілька місяців. Водночас генерал назвав український наступ, який триває вісім тижнів, дуже повільним, але констатував «постійний прогрес».

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]