Барометр Повна антисанітарія: у жінки без певного місця проживання забрали 2-місячного сина

Повна антисанітарія: у жінки без певного місця проживання забрали 2-місячного сина

Просмотров: 546
25 Серпня 2023, 16:03

На Одещині виявили у занедбаному недобудові 2-місячного хлопчика — його мати виявилася жінкою без певного місця проживання.

Про це повідомляє прес-служба поліції на Одещині.

2-місячне немовля знаходилося в покинутій будівлі на Старокиївському шосе в умовах повної антисанітарії. Інформацію про жінку з немовлям у поліцію надав чоловік, який працює неподалік.

Ювенальні поліцейські, які прибули на місце, встановили, що хлопчика народила в одному з одеських пологових будинків 32-річна уродженка Харківської області без постійного місця проживання, яка переїхала в Одеську область кілька місяців тому.

Також правоохоронці з’ясували, що жінка не має при собі жодних документів, що засвідчують її особу, на будь-який облік в органах влади вона також не ставала та дитину в органах державної реєстрації актів цивільного стану не реєструвала.

За словами жінки, у занедбаній будівлі вона облаштувала місце проживання, як їй здавалося, придатне для ведення побуту та проживання немовляти. Під час огляду приміщення у ньому панував безлад, антисанітарія, було видно ознаки зловживання алкогольними напоями. Навіть вікна та двері у занедбаному недобудові були відсутні.

Хлопчика у матері правоохоронці вилучили та передали до закладу охорони здоров’я, де він перебуває під наглядом лікарів.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]