Барометр В Україні запустили застосунок для підтримки талантів дітей з вразливих категорій

В Україні запустили застосунок для підтримки талантів дітей з вразливих категорій

Просмотров: 155
23 Серпня 2023, 12:22

Команда IT-фахівців з громадської організації «Допомагай» запустила застосунок Humancreed, який поєднує українських дітей з прихильниками з усього світу.

Платформа створена для підтримки і розвитку талантів дітей з вразливих категорій: дітей із втратами, дітей військових, дітей-переселенців, дітей з особливостями розвитку, а також дітей-зірочок.

«На початку нашого шляху ми стикалися з численними викликами, але кожен з них лише зміцнював нашу рішучість. Ми почали з простої ідеї: допомогти вразливим дітям України стати новим поколінням Героїв та Чемпіонів. Після місяців наполегливої роботи разом з нашою чудовою командою волонтерів та співробітників, радий повідомити, що перша версія застосунку Humancreed вже доступна в App Store!», — розповів Андрій Таганський, засновник платформи Humancreed та співзасновник ГО «Допомагай» з пошуку безкоштовного житла для переселенців.

За словами Андрія Таганського, якому в 2014 році теж довелося переїхати з окупованого Донецька до Києва, підтримка дозволяє дітям з вразливих категорій отримати доступ до освіти та розвитку своїх талантів.

Завдяки платформі вже вдалося знайти 181 наставника або онлайн-хрещеного з усього світу для 76 українських дітей. За дев’ять місяців існування платформи 12 з цих дітей стали чемпіонами на національних та міжнародних змаганнях, отримуючи підтримку від спільноти Humancreed. Історіями успіху дітей команда Humancreed ділиться на сайті.

«Хоча ми почали в Україні, наша місія — глобальна. Зараз наш застосунок в App Store з’єднує українських дітей з прихильниками з усього світу. Але незабаром ми розширимо нашу діяльність і на дітей з інших країн», — додав Андрій Таганський.

Як працює платформа:

Humancreed залучає громадян в Україні та інших країн як онлайн-хрещених для фінансової підтримки розвитку дітей вразливих категорій в Україні. Принцип підтримки базується на безпосередньому та безпечному зв’язку між дітьми та їхніми прихильниками. Діти та їх батьки створюють профілі, де демонструють дитячі мрії, потреби та досягнення у талантах дитини. Прихильники можуть переглядати ці профілі та підписуватись на щомісячну підтримку мрій, які близькі до їх серця. Своєю чергою діти та їх батьки діляться з прихильниками позитивними змінами у житті дитини та досягненнями — через власні відеоблоги, а також прозоро звітують про використання стипендії. Команда Humancreed за цим ретельно стежить.

Більше познайомитися з платформою

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]