Барометр ООН оголосила про збирання коштів на підтримку України

ООН оголосила про збирання коштів на підтримку України

Просмотров: 173
23 Серпня 2023, 12:01

Організація Об’єднаних Націй спільно з партнерами оголосила про збирання коштів на підтримку України в осінньо-зимовий період.

 Про це рішення напередодні  оголосив  представник ООН Стефан Дюжаррик.

“Ми разом із партнерами запустили ініціативу із закликом зібрати 268 млн доларів, щоб підтримати понад 1,3 млн осіб конкретною допомогою у наступні зимові місяці”, – заявив він.

Він нагадав, що внаслідок війни в Україні серйозно пошкоджено будинки, енергетичну, газову інфраструктуру, водопостачання. Це, як підкреслив Дюжаррик, “наражає мільйони людей на надзвичайний ризик під час холодної пори року, яка в Україні зазвичай починається в жовтні і триває до березня”, а температура повітря іноді може опускатися майже до -30 градусів.

“На цю зиму ми з нашими партнерами насамперед проводитимемо аварійні ремонти будинків у прифронтових населених пунктах. Також надамо одяг, опалювальні прилади та інші зимові речі”, – сказав Дюжаррик.

За його словами, ООН надаватиме пріоритет ремонтам у центрах, де розміщуються переселенці, а також виплатам фінансової допомоги. Гуманітарні організації допоможуть з ремонтом муніципальних систем опалення

“Розрахунки за потребами допомоги ґрунтуються на досвіді минулої зими, коли гуманітарні організації надали подібні послуги для 2,2 млн осіб та доставили понад 4 тисячі генераторів в умовах гострої енергетичної кризи”, – зазначив представник ООН.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]