Барометр Збільшили кількість прикордонних загонів: у ЗСУ розповіли про зміцнення кордону з Білоруссю

Збільшили кількість прикордонних загонів: у ЗСУ розповіли про зміцнення кордону з Білоруссю

Просмотров: 161
20 Серпня 2023, 12:38

На Волинському напрямі Сили оборони України зміцнюють кордон нашої країни. Зокрема, було збільшено кількість прикордонних загонів, ведеться посилений моніторинг за ситуацією з іншого боку кордону, а також ведеться активна розвідка. 

Про це  повідомляє  прес-служба Командування Об’єднаних сил ЗСУ.

Згідно з заявою, командувача Об’єднаних Сил ЗСУ генерал-лейтенанта Сергія Наєва, територія біля кордону на цьому напрямі була добре замінована. Ці дії разом із природними перешкодами не дадуть можливості проникнути на територію України ворожим силам.

За словами Наєва, кількість особового складу прикордонних загонів збільшена, а також йде обладнання системи оборонних рубежів та позицій. Якщо загроза з того боку кордону зростатиме, то буде вжито ще більш посилених заходів для охорони кордонів України.

“Наразі ситуація на цій ділянці кордону стабільна і знаходиться під контролем. Якщо рівень військової загрози зросте, то будуть посилені засоби вогневої поразки, протитанкової зброї, систем протиповітряної оборони, а також кількість живої сили”, – заявив Наєв .

За словами командувача Об’єднаних Сил ЗСУ, українська розвідка володіє інформацією про тих, хто знаходиться по той бік кордону України і чим вони там займаються.

“Я постійно спілкуюся з командувачем оперативного командування ЗС Польщі генералом Томашем Піатровськи. Ми часто зустрічаємося, проводимо телефонні розмови, обмінюємося інформацією про те, що робить Польща та інші країни НАТО зі зміцнення своїх кордонів”, – заявив Наєв .

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]