Барометр Південноукраїнську АЕС реконструюють за 323 мільйони

Південноукраїнську АЕС реконструюють за 323 мільйони

Просмотров: 2278
14 Серпня 2023, 13:57

НАК «Енергоатом» провів тендер на модернізацію системи внутрішньореакторного контролю енергоблоку № 1 Південноукраїнської АЕС. Вартість робіт становитиме 322,9 млн грн.

Про це повідомляється в Prozorro.

Строки встановлення системи – до кінця 2024 року.

Єдиним учасником закупівлі було ПрАТ «Сєвєродонецьке науково-виробниче об’єднання «Імпульс». Компанія має власні розроблені системи контролю енергоблоків, що сама і виробляє. Зокрема, у 2022 році «Імпульс» планував поставити апаратуру контролю нейтронного потоку АКНП для енергоблоку № 6 ЗАЕС, однак у зв’язку із захопленням росією атомної станції закупівлю довелося скасувати.

За даними Youcontrol, ПрАТ «Сєвєродонецьке науково-виробниче об’єднання «Імпульс» створено 22 роки тому та зареєстровано у Києві. Єдиним власником компанії є Володимир Єлісєєв.

Імпульс є давнім учасником тендерів. Зокрема, з 2016 року компанія отримала підряди від державних та комунальних організацій на 4,91 млрд грн. Основним замовником є​«Енергоатом» – 4,5 млрд грн, повідомляє thepage.ua.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]