Барометр Число чоловіків, затриманих при виїзді за кордон, дорівнює п’яти бригадам ЗСУ, – Financial Times

Число чоловіків, затриманих при виїзді за кордон, дорівнює п’яти бригадам ЗСУ, – Financial Times

Просмотров: 243
14 Серпня 2023, 11:11

Число українських чоловіків, яких затримали при спробі виїхати за кордон, еквівалентне п’яти бригадам ЗСУ – а скільки тих, хто зміг успішно виїхати, взагалі невідомо.

Число чоловіків, затриманих при виїзді за кордон, дорівнює п'яти бригадам ЗСУ, - Financial Times

Про це пише Financial Times.

“Нещодавня хвиля корупційних скандалів показує, що деякі платять тисячі доларів за документи про звільнення від військового обов’язку”, – пише FT. Ці люди, “незважаючи на патріотичний запал”, намагаються уникнути призову до армії і готові платити за це, йдеться у статті.

“Відео, на яких призовників запихають у машини військкоматів, у нічних клубах роздають повістки, а нелегали ховаються в поїздах та вантажівках, регулярно з’являються в українських новинах. У багатьох містах є свої групи в Telegram, присвячені місцезнаходженню вербувальників”, – фіксують журналісти.

За даними української прикордонної служби, 13 600 осіб було спіймано при спробі перетнути кордон за межами КПП, ще 6 100 осіб було заарештовано за використання підроблених документів на кордоні.

“Частина проблеми, схоже, полягає в тому, що українську систему набору в армію не було модернізовано, і деякі офіцери все ще намагаються заповнити квоти, щоб отримати підвищення”, – йдеться у статті.

У Сухопутних військах України виданню описали свій рецепт боротьби з ухилистами. Для скорочення їхньої кількості збираються “приділяти більше уваги популяризації військової служби та інформуванню громадян про необхідність та незворотність виконання свого конституційного обов’язку”.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]