Барометр ЗСУ звільнили 3 км² на Бахмутському напрямку за минулий тиждень, – Міноборони

ЗСУ звільнили 3 км² на Бахмутському напрямку за минулий тиждень, – Міноборони

Просмотров: 161
14 Серпня 2023, 08:39

Українські військові звільнили 3 км² на Бахмутському напрямку за минулий тиждень.

ЗСУ звільнили 3 км² на Бахмутському напрямку за минулий тиждень, - Міноборони

Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр під час брифінгу.

Маляр наголосила, що схід залишається епіцентром бойових дій. За її словами, росіяни обрали саме схід основним напрямом наступу.

«Із початку 2023 року за декількома напрямками саме на сході ворог намагається рухатися повномасштабним наступом. Але якщо аналізувати з січня, а сьогодні вже серпень, то ми з вами бачимо, що ні на один сантиметр ворог там не просунувся. Це справді дуже важкі бої. ЗСУ застосовують усі свої вміння для того, щоб ворога зупиняти», – розповіла вона.

Заступниця міністра оборони зазначила, що минулого тижня та наприкінці позаминулого окупанти активізувалися саме на Куп’янському та Лиманському напрямках. За її словами, це була реакція на наше успішне просування на Бахмутському напрямку південним флангом.

Маляр пояснила, що ворогові важливо було відволікти наші сили на інших напрямках та ускладнити ситуацію, щоб ми не могли концентрувати сили для наступу на Бахмутському напрямку.

«І за ці вже півтора тижні такого наступу наші ЗСУ відчутно знищили потужності ворога і на Лиманському, і на Куп’янському напрямках. Якщо проаналізувати кількість обстрілів там, то на перший погляд здається, що вона минулого тижня зменшилася. Але насправді це не говорить, що ворог відступив від своїх планів. Це говорить про те, що ми відчутно послабили його наступальний потенціал», – сказала вона.

Заступниця міністра оборони зазначила, що на Бахмутському напрямку загарбники намагалися повернути втрачені позиції в районах на захід від Кліщіївки, Андріївки та Курдюмівки. Там і точилися основні бої минулого тижня.

Щодо Авдіївського та Мар’їнського напрямків, то там дуже складна ситуація. Ворог намагається взяти Мар’їнку під контроль, а Авдіївку оточити. Наші воїни там мужньо відстоюють ці напрямки ще з літа минулого року. Ситуація дуже складна.

До того ж, ворог намагається повернути втрачене становище у районі звільненого Старомайорського. Там також ситуація напружена.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]