Барометр У Якутії провели таємний з’їзд щодо від’єднання від росії

У Якутії провели таємний з’їзд щодо від’єднання від росії

Просмотров: 295
14 Серпня 2023, 08:08

У республіці Саха жителі замислилися над тим, щоб від’єднатися від Росії та стати незалежним регіоном. Із цього приводу навіть провели таємний з’їзд.

У Якутії провели таємний з'їзд щодо від'єднання від Росії

Про це  повідомили  у телеграм-каналі “Комітет незалежності республіки Саха”, передає Фокус.

“Відбувся перший з’їзд якутян-прихильників незалежності, зустріч відбулася у закритому форматі. За результатами зустрічі вирішили створити комітет незалежності Саха, обрали голову та прес-секретаря”, — йдеться у повідомленні.

Керівництво та члени організації залишаються анонімними. Які кроки обговорювали учасники таємного з’їзду, не розкривається.

Як  повідомляє  російське видання SOTA, у РФ з’являється все більше так званих “деколонізаторів”. Так, нещодавно екс-депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов підписав у Японії угоду про намір зруйнувати РФ, укласти мир із її залишками та віддати Курильські острови. Документ був підписаний в рамках “Форуму вільних народів постРосії”, що проходить у Токіо, створеного українськими політиками, мета якого — зруйнувати РФ в рамках “деколонізації та деімперіалізації”.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]