Барометр В Южноукраїнську пройшла вулична акція «СТОП Наркотик!»

В Южноукраїнську пройшла вулична акція «СТОП Наркотик!»

Просмотров: 792
10 Серпня 2023, 11:05

9 серпня з нагоди  Дня молоді в Україні, Южноукраїнський міський центр соціальних служб спільно з Южноукраїнською міською організацією Товариства Червоного Хреста України поліцією   провели вуличну акцію «СТОП Наркотик!», метою якої було  попередження розповсюдження наркотичних речовин в  Южноукраїнській міській територіальній громаді.    

Молодь, підлітки, які долучилися до акції   зафарбовували написи на будівлях міста, які  наркозалежні  залишають один для одного, приманюючи цими написами й тих , хто ще вагається між вживанням або не вживанням наркотичних речовин.

Формуючи здоровий спосіб життя у  своїх дітей батькам завжди слід пам’ятати про небезпеку, яку несуть написи на будівлях. Залежність, яка виникає у молоді внаслідок вживання наркотичних речовин – небезпечне захворювання, яке пов’язане з деградацією особистості.  Проблема вживання наркотичних засобів  молоддю є однією з найбільш актуальною  на сьогоднішній день.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]