Барометр Рада закликала світ не визнавати заплановані рф “вибори” на окупованих територіях України

Рада закликала світ не визнавати заплановані рф “вибори” на окупованих територіях України

Просмотров: 218
9 Серпня 2023, 15:10

Верховна рада закликає світ не визнавати так звані “регіональні вибори”, які росія планує провести на окупованих територіях України. Нардепи ухвалили відповідне звернення.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на нардепа Олексія Гончаренка в Telegram.

Звернення до парламентів, урядів країн світу та міжнародних організацій підтримали 287 народних депутатів. Рада закликає:

  • не визнавати легітимність жодного виборного органу рф, якщо там будуть присутні “представники” з окупованих територій;
  • не допускати участі делегацій рф усіх рівнів у роботі міжнародних організацій та їх парламентських структур;
  • визнати, що незаконні дії росії ще раз підтверджують неможливість проведення мирних переговорів до повного виведення російських військ з міжнародно визнаної території України;
  • сприяти кримінальному переслідуванню осіб, які взяли участь в організації незаконних виборів, проводили агітацію, балотувалися, здійснювали спостереження або іншим чином брали участь у незаконному виборчому процесі.

“Вибори” на окупованих територіях

Варто зазначити, що 10 вересня у росії пройдуть вибори різного рівня, включно з довиборами депутатів Держдуми, виборами голів низки регіонів і депутатів законодавчих органів. Також путінський режим планує провести “вибори” на окупованих територіях України – у Донецькій, Луганській, Херсонській та Запорізькій областях.

Британська розвідка зазначала, що рф хоче показати окуповані території як свої “невід’ємні частини”, тому планує організувати фейкові “вибори” того ж дня, що й вибори у росії.

Додамо, що наприкінці травня у росії внесли зміни до закону, який, зокрема, дозволяє проводити вибори на окупованих територіях.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]