Барометр Під Москвою стався вибух на заводі з виробництва прицілів та приладів нічного бачення

Під Москвою стався вибух на заводі з виробництва прицілів та приладів нічного бачення

Просмотров: 212
9 Серпня 2023, 13:35

У місті Сергієв Посад у Московській області пролунав вибух. ЗМІ повідомляють, що подія сталася в ангарі з піротехнікою на оптико-механічному заводі, який виробляє приціли, прилади нічного бачення та інше.

Про це повідомляють російські ЗМІ та Telegram-канали.

Зазначається, що вибух пролунав на Загорському оптико-механічному заводі в Сергієвому Посаді. Там оголошено евакуацію, на місце прибули силовики і голова округу.

Telegram-канал Baza повідомляє, що стався вибух на складі з піротехнікою. Є щонайменше 22 поранених. Під завалами можуть перебувати люди. На місце приїхало більше десятка машин швидкої допомоги.

Екстрені служби у коментарі «ТАСС» підтвердили, що причиною вибуху нібито був людський фактор. Зруйновано склад на площі 1,6 тисяч квадратних метрів.

Також зазначається, що завод виробляє, зокрема, оптичні авіаційні приціли, теплопеленгатори, головки самонаведення, станції лазерного виявлення, спостережні прилади, а також прилади нічного бачення, біноклі та інше. Влітку минулого року на цьому заводі сталася пожежа. Повідомлялось, що палали складські приміщення.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]