Барометр Українців попередили про великі штрафи з 1 жовтня

Українців попередили про великі штрафи з 1 жовтня

Просмотров: 486
7 Серпня 2023, 12:03

В Україні з 1 жовтня відновлюються штрафи за торгівлю без касових апаратів. Йдеться необхідність підприємців застосовувати реєстратори розрахункових операцій (РРО).

Про це повідомляє голова фінансового комітету Ради Данило Гетьманцев (фракція “Слуга народу”) в ефірі ” Українського радіо “.

“Я хочу звернутися до підприємств торгівлі щодо встановлення касових апаратів. З 1 жовтня буде введено великі штрафи за невстановлення цих апаратів. Перевірки касових апаратів відновлено”, – сказав Гетьманцев.

За його словами, планові перевірки бізнесу відновлено не в повному обсязі. “Перевірки стосуються певних груп платників податків. Це підакцизні товари: горілка, тютюн, паливо, електроенергія, банківські та фінансові установи, а також гральний бізнес. Днями буде прийнято план податкових перевірок. І до кінця року перевірять усі підприємства”, – сказав Гетьманцев.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]