Барометр В Южноукраїнську завершено примусовий демонтаж незаконно встановлених тимчасових споруд

В Южноукраїнську завершено примусовий демонтаж незаконно встановлених тимчасових споруд

Просмотров: 4403
4 Серпня 2023, 15:13

Добіг завершення примусовий демонтаж незаконно встановлених тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, а саме трьох павільйонів, які щільно примикають до комплексу «Альянс» (пр. Незалежності, 20-В).

Він був розпочатий 02.02.2022 року на виконання рішення Южноукраїнської міської ради N713 від 28.10.2021 року, та через війну суттєво відтермінувався. Підприємця ще з квітня місяця 2021 року неодноразово попереджали про самовільне, тобто без оформлення паспортів прив’язки, встановлення цих тимчасових споруд, і вимагали припинення робіт та добровільного демонтажу, але підприємець вимоги влади ігнорував.

Демонтаж виконувався працівниками КП СКГ із залученням підрядних організацій, коли йшлося про специфічні роботи (наприклад, розбирання склопакетів). Всі демонтовані матеріали будуть повернені власнику у разі відшкодування вартості демонтажу та їхнього зберігання на базі КП СКГ.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]