Барометр Нове обладння в КП ЖЕО Южноукраїнської МТГ

Нове обладння в КП ЖЕО Южноукраїнської МТГ

Просмотров: 566
2 Серпня 2023, 16:29

Раніше Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційне об’єднання» виконувало роботи з ремонту покрівлі підрядним методом. В умовах воєнної агресії рф було прийняте рішення, щодо створення бригади покрівельників з власних працівників. Для утримання норм техніки безпеки під час виконання робіт, КП ЖЕО за власні кошти закуплено будівельне обладнання – ремінь безпеки для висотних робіт Yato YT-74220 і фал рятувальний та інше потрібне обладнання.

Також КП ЖЕО виконує роботи з ремонту МАФів, фасадів, тротуарних доріжок для цього було придбано новий компресор повітряний Dnipro-M AC-50V, набір пневмоінструменту Dnipro-M AS-5 та бетонозмішувач EW7150 150л 550 Вт .

У зв’язку з великою кількістю придбаної авто та спец техніки з 01.02.2023р. введено окрему дільницю, а саме дільницю механізації. Для ремонту техніки дільницю забезпечено набором професійного інструменту 176 один. ЕТ-7176, окрім цього створено резервний запас автозапчастин.

Для поліпшення виконання електромонтажних робіт КП ЖЕО продовжує придбання електроінструментів: штроборіз «Енргомаш» в комплекті з пилососом Forte (за роки існування КП ЖЕО такий інструмент вперше було придбано) та прес-кліщі гідравлічні YQK-300.

Все це обладнання дасть змогу більш якісного, професійного та своєчасного виконання робіт.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]