Барометр “Атаки є неприйнятними”: президент країни НАТО відреагував на удари РФ поблизу його країни

“Атаки є неприйнятними”: президент країни НАТО відреагував на удари РФ поблизу його країни

Просмотров: 242
2 Серпня 2023, 15:08

Атаки по портовій інфраструктурі Одеської області президент Румунії назвав “військовим злочином” РФ. Президент Румунії Клаус Йоганніс прокоментував російські удари по інфраструктурі на Дунай в Одеській області. Він назвав атаки, які відбуваються неподалік його країни, “неприйнятними”.

Про це він написав у себе на сторінці у Twitter.

“Тривалі атаки Росії на українську цивільну інфраструктуру на Дунай неподалік від Румунії є неприйнятними. Це військові злочини, і вони ще більше впливають на здатність України передавати свої продукти харчування тим, хто потребує допомоги у світі”, – йдеться у дописі президента Румунії.

Нагадаємо, вночі 2 серпня російські окупанти атакували безпілотниками Одеську область. Внаслідок атаки на об’єктах портової та промислової інфраструктури регіону виниклі пожежі. Крім того, пошкоджено елеватор із зерном. Як уточнив речник ОК “Південь” Владислав Назаров, росіяни атакували Ізмаїл.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]