Барометр До уваги жителів Южноукраїнської МТГ!

До уваги жителів Южноукраїнської МТГ!

Просмотров: 1406
2 Серпня 2023, 14:20

Рішенням Южноукраїнської міської ради від 11.05.2023 №1348 затверджено Положення про звання «Почесний громадянин Южноукраїнської міської територіальної громади» в новій редакції, яким визначено Порядок висунення кандидатур на присвоєння Почесного звання – посмертно:

• Висування кандидатури для присвоєння Почесного звання посмертно здійснюється впродовж року, гласно, на загальних зборах трудових колективів підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, громадських об’єднань, профспілкових організацій, політичних партій, або за поданням міського голови, за поданням виконавчого комітету міської ради.

Присвоєння Почесного звання понад зазначену кількість може здійснюватися посмертно особам, які виявили мужність і відвагу при захисті Вітчизни, правопорядку, порятунку людей, виконанні громадського і службового обов’язку.

• При висуванні кандидата подається письмове клопотання на ім’я міського голови про присвоєння Почесного звання посмертно, але не пізніше ніж за 2 місяці до дати вручення (нагородження).

• Одночасно з клопотанням подаються наступні документи:

– вичерпні біографічні дані про кандидата;

– відомості визнання його видатних заслуг;

– протокол (зборів трудового колективу, конференції, з’їзду тощо), яким визначено кандидата;

– завірена копія документа, який посвідчує особу кандидата (військовий квиток, посвідчення учасника бойових дій, свідоцтво про смерть, сповіщення сім’ї, тощо).

• 5.4. Рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Южноукраїнської міської територіальної громади» (посмертно) затверджується міською радою за поданням міського голови без дотримання вимог, встановленими пунктами 2.1-2.3 цього Положення, особам:

– яким присвоєно звання Героя України;

– які загинули під час участі в АТО/ООС;

– які померли від поранень, отриманих під час участі в АТО/ООС;

– які загинули під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України в період військової агресії російської федерації проти України;

– які померли від поранень, отриманих під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України в період військової агресії російської федерації проти України.

• Присвоєння Почесного звання посмертно відбувається під час урочистих заходів в День міста (або в інший визначений час), з врученням посвідчення Почесного громадянина Южноукраїнської міської територіальної громади (посмертно) (додаток 4) дружині (чоловіку), дітям, батькам такої особи.

• Поховання Почесного громадянина Южноукраїнської міської територіальної громади, зазначеного в п. 5.4., та встановлення пам’ятника єдиного зразка на могилі, яка розташована на територіях Алей Слави, здійснюється за рахунок коштів бюджету громади через відповідного головного розпорядника бюджетних коштів в межах дії відповідної програми.

У разі відмови особою, яка здійснює поховання померлого, від поховання на територіях Алей Слави із встановленням на могилі пам’ятника єдиного зразка, здійснюється відшкодування витрат на виготовлення та встановлення пам’ятника на могилі Почесного громадянина. Розмір відшкодування не може перевищувати десяти прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність, встановлених на 1 січня відповідного року. Відшкодування здійснюється за рахунок коштів бюджету громади через відповідного головного розпорядника бюджетних коштів в межах дії відповідної програми.

Для здійснення відшкодування заявник подає такі документи: заява на ім’я міського голови, копія свідоцтва про смерть, копія документа, що підтверджує фактичні витрати на виготовлення та встановлення пам’ятника.

• Міська рада може прийняти рішення про назву вулиць, площ та інших об’єктів міста громади іменем Почесного громадянина Южноукраїнської міської територіальної громади (посмертно).

• Прізвища Почесних громадян Южноукраїнської міської територіальної громади, яким присвоєно звання посмертно – заносяться в окремий розділ Книги Почесних громадян Южноукраїнської міської територіальної громади, що зберігається у міському музеї.

• Особам, удостоєним звання «Почесний громадянин Южноукраїнської міської територіальної громади» (посмертно), за рахунок коштів бюджету громади або залучених коштів – можуть встановлюватися меморіальні дошки на будівлях.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]