Барометр Командир та двоє військових «ДНР» ґвалтували та катували мешканців Баштанського району

Командир та двоє військових «ДНР» ґвалтували та катували мешканців Баштанського району

Просмотров: 1589
31 Липня 2023, 11:45

До суду направлено обвинувальний акт щодо командира та його двох підлеглих військовослужбовців 127 стрілецького полку мобілізаційного резерву 1 армійського корпусу “ДНР” за фактами вчинення державної зради та порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 111, ч. 2 ст. 28, ч.1 ст.438 КК України). 

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.

Встановлено, що від початку окупації Баштанського району Миколаївської області командир полку очолив “військову комендатуру” в окупованому селищі. За його наказом підлеглі військовослужбовці незаконно затримували мирних жителів, шукаючи людей із активною громадянською позицією.

Підозрювані за попередньою змовою затримали чотирьох мирних жителів, серед яких були колишні військовослужбовці ЗСУ. Від чоловіків вимагали інформацію про розташування сил ЗСУ, їхню службу у Збройних Силах. Також їх намагалися схилити до співпраці із ворогом.

Під час незаконного утримання цивільних систематично били, при цьому застосовуючи сексуальне насильство, загрожували їм розправою, утримували у нелюдських умовах.

Спеціальне досудове розслідування здійснювалось слідчими СВ УСБУ у Миколаївській області.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]