Барометр Миколаївська спортсменка виборола «бронзу» на Чемпіонаті світу з бадмінтону

Миколаївська спортсменка виборола «бронзу» на Чемпіонаті світу з бадмінтону

Просмотров: 192
25 Липня 2023, 18:21

Миколаївська спортсменка  Софія Чорноморова здобула бронзову медаль на Чемпіонаті світу з бадмінтону серед осіб з вадами слуху.

Про це повідомляє Миколаївська міська рада.

Зазначається, що змагання проходили з 19 до 24 липня у місті Пара-ді-Мінас, Бразилія.

«В останній день чемпіонату 16-річна Софія, перемігши у важкому протистоянні, стає бронзовою призеркою», — йдеться в повідомленні.

Зокрема, тренує талановиту спортсменку Олександр Кунін.

Нагадаємо, що миколаївські боксери посіли перше, друге та третє місце на V Літній Гімназіаді України.

До того ж миколаївські спортсмени вибороли низку медалей на командному чемпіонаті України з велосипедного спорту.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.