Барометр В Южноукраїнську розглянули питання щодо перейменування міста

В Южноукраїнську розглянули питання щодо перейменування міста

Просмотров: 1946
20 Липня 2023, 13:50

18.07.2023 відбулося засідання комісії з найменування та перейменування назв вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів та бульварів на території Южноукраїнської міської територіальної громади (дана комісія уповноважена щодо розгляду питання перейменування міста). Порядок денний складався з трьох питань:

1. Ознайомлення з рішенням Національної комісії зі стандартів державної мови від 22 червня 2023 року № 230 «Про схвалення Переліку сіл, селищ, міст, назви яких не відповідають стандартам державної мови, та рекомендації щодо приведення назв таких сіл, селищ, міст у відповідність до стандартів державної мови» (в редакції рішення Нацкомісії зі стандартів державної мови від 30.06.2023 №236).

2. Визначення варіантів нових назв для перейменування міста Южноукраїнськ.

3. Визначення форми проведення громадського обговорення щодо перейменування міста.

За результатами обговорення першого питання взяли до відома рішення Національної комісії зі стандартів державної мови від 22 червня 2023 року №230, де місто Южноукраїнськ увійшло в перелік сіл, селищ, міст, які не відповідають стандартам державної мови, та підлягає обов’язковому перейменуванню.

За результатами збору пропозицій, який проходив на офіційному сайті з 27.06.2022 по 11.08.2022, лідерами були назви Південноукраїнськ та Гард. В інформаційному просторі ці назви давно конкурують між собою. Комісія вирішила знову оголосити збір пропозицій до 08.08.2023 (включно), щоб з’явився третій альтернативний варіант назви міста (окрім Південноукраїнськ та Гард), і жителі змогли вибирати з трьох варіантів нову назву міста.

Стосовно третього питання щодо форми проведення громадського обговорення надійшли різні варіанти для охоплення якомога більшої кількості жителів. Вирішили повернутись до цього питання на наступному засіданні.

Чекаємо Ваші пропозиції!

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]