Барометр В Южноукраїнську можуть підняти тарифи на теплову енергію

В Южноукраїнську можуть підняти тарифи на теплову енергію

Просмотров: 7594
10 Липня 2023, 15:17

В Южноукраїнську КП «Теплопостачання та водоканалізаційне господарство» оголосило про намір підняти вартість теплову енергії та її транспортування.

Як повідомляють на сайті Южноукраїнської громади, після проведення розрахунків, обґрунтована вартість теплопостачання склала 495,61 гривень  за 1 Гкал без ПДВ (податок на додану вартість). Сьогодні ж вартість послуги становить 412,78 гривень за 1 Гкал з ПДВ.

Підвищення вартості теплопостачання на комунальному підприємстві обґрунтовують збільшення вартості окремих складових діючих тарифів. 

— “Зростання вартості покупної теплової енергії, зростання  у 2,2 рази вартості електричної енергії, у 1,9-2 рази вартості паливно-мастильних матеріалів, значне зростання  вартості  матеріалів для проведення планово-попереджувальних ремонтів”, — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр України Денис Шмигаль поділився думкою про те, що до завершення війни тарифи на тепло та воду підвищувати не треба, оскільки це ляже додатковим тягарем на населення.

Він пообіцяв, що вартість комунальних послуг для громадян впродовж повномасштабної війни не зміниться. На Южноукраїнському КП запевняють, що підвищення вартості теплопостачання планують ввести в дію після закінчення в країні воєнного стану.

Водночас на підприємстві кажуть, що розрахунки здійснені на планований період з 1 жовтня 2023 року до 30 вересня 2024 року.

Також нагадаємо, нещодавно генеральний директор комунального підприємства «Миколаївводоканал» Борис Дуденко заявив, що найближчим часом імовірно буде прийнято рішення про підняття тарифу на водопостачання в Миколаєві.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]