Барометр До уваги пацієнтів Южноукраїнської лікарні

До уваги пацієнтів Южноукраїнської лікарні

Просмотров: 820
26 Травня 2023, 14:56

В зв’язку з тим, що з 01.05.2023р. послуги, які надає фізіотерапевтичне відділення, крім лікування лазером, УФО-терапії (терапії ультрафіолетовим випромінюванням), ультразвукової терапії та світлотерапії, не включені до пакету медичних послуг «Профілактика, діагностика, спостереження, лікування та реабілітація пацієнтів в амбулаторних умовах», витрати на процедури не покриваються програмою медичних гарантій.

Про це повідомляє Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня.

Згідно статті 18 Закону України про «Основу законодавства про охорону здоров’я», лікарня вимушена надавати послуги фізіотерапевтичного відділення на платній основі за собівартістю.

Просимо з розумінням віднестись до даного заходу, який спрямовано на збереження відділення від закриття та скорочення. Процедури можна отримати за попереднім записом маючи паперове направлення від лікаря, після оплати в касі КНП «ЮМБЛ».

Звертаємо Вашу увагу, що процедури фізіотерапевтичного відділення входять до програм медичного страхування компаній, які працюють на території громади, та можуть бути відшкодовані Вам страховою компанією.

За детальною інфомацією Ви можете звернутись до рецепції медичного закладу за тел. 5-51-12, 4-62-60 або до контакт центру КНП ЮМБЛ тел. 0737301103.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]