Барометр Правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 15 по 21 травня

Правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 15 по 21 травня

Просмотров: 873
26 Травня 2023, 11:14

15 травня о 13:34 надійшла заява до районного управління про шахрайство. Пенсіонерка 1959 року народження повідомила, що невідома особа зателефонувала їй, представилась працівником АТ «Ощадбанк» та, встановивши всі дані картки, заволоділа грошовими коштами пенсіонерки в сумі 4800 грн.

17 травня о 15:14 надійшло повідомлення зі служби 102 про дрібне хуліганство. На чоловіка заявниці його знайомий скоїв напад, а саме облив оцтовою кислотою. При відпрацюванні повідомлення було встановлено, що на вулиці Гардовій громадянин вчиняв дрібне хуліганство: плеснув іншому громадянину оцет в обличчя, погрожував фізичною розправою, намагався затіяти бійку. Поліція щодо хулігана склала протокол про адміністративне правопорушення за ст. 173 КУпАП. З учасниками події було проведено профілактичні бесіди щодо недопущення в подальшому подібних ситуацій.

17 травня о 20:43 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в Костянтинівці колишній військовий, який має контузію, тверезий, в неадекватному стані вчиняє домашнє насильство. Прибувши на вулицю Островського, поліція встановила, що заявниця вчинила сварку зі своїм чоловіком, під час якої обидва висловлювалися, використовуючи нецензурну лайку. Щодо заявниці та її чоловіка були складені протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 173-2 ч.2 КУпАП та за ст.173-2 ч.1 КУпАП.

18 травня о 20:11 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що на трасі на автомобілі SUZUKI їде водій у стані сп’яніння, направляється в бік Арбузинки. Наряд поліції, що прибув на трасу, зі слів заявника встановив, що водій рухається вже в Южноукраїнську. Під час спілкування та перевірки водію було запропоновано пройти тест на стан алкогольного сп’яніння. За допомогою алкотестера «Драгер» було встановлено, що водій перебуває в стані алкогольного сп’яніння, а саме 2.82% проміле. Також під час перевірки документів було встановлено, громадянин керував автомобілем SUZUKI GRAND без відповідних документів, а саме не маючи при собі свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.  Щодо водія було складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 130 КУпАП, а також винесено постанову про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 126 КУпАП.

21 травня о 20:45 до поліції звернулася жінка. До неї зателефонували та жіночим голосом повідомили, що картка заявниці заблокована через підозру у шахрайстві. В паніці заявниця виконала всі вимоги невідомих осіб, які телефонували з різних номерів, повідомила їм деякі банківські дані та зробила два перекази з кредитної картки для зняття підозри у шахрайстві. Загальна сума збитків – 37265,09 грн.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]